Nowy sponsor sekcji!

Sekcja rugby Legii Warszawa podpisała w piątek umowę z All Promote. Firma specjalizująca się w kampaniach outdoorowych będzie wspierała finansowo rugbistów w zbliżającym się nowym sezonie. Logo partnera znajdzie się na koszulkach meczowych.

– Zależy nam, by ta współpraca odbywała się na zasadach partnerskich. Zyskaliśmy solidnego sponsora, innowacyjną firmę w branży reklamy zewnętrznej. My z kolei, jako sekcja Legii korzystająca z bogatych tradycji klubu i doświadczenia w budowaniu społeczności w wielu dyscyplinach, zobowiązujemy się do wspierania naszego partnera w mediach elektronicznych, co jest pierwszą tego typu współpracą w tym sporcie – mówi Marcin Stolarz, prezes sekcji.

– Rugby to wspaniały sport, ale jeszcze mocno niedoceniany w naszym kraju. Legia jest marką o ogromnym zasięgu i tradycjach. Wierzę, że razem wypromujemy tę dyscyplinę w Polsce. Wartości, jakie wyznają rugbyści, gwarantują nam pozytywny odbiór działań w całej kraju. To był decydujący argument za nawiązaniem współpracy z sekcją rugby Legii – mówi Marcin Czubak, prezes All Promote Przenośne Nośniki Reklamowe Silverboard.

Pierwszy ligowy mecz rugbiści zagrają w weekend 7-8 kwietnia na wyjeździe z Arką Rumia. Tydzień później legioniści podejmą w Warszawie Watahę Zielona Góra.

Tekst: Legioniści.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *